Dujų įrangos montavimas bei remontas

Sistemos Klaipėda – montuojame kokybišką (sertifikuotą) dujinę įrangą, įmonėje dirba kompetentingi specialistai visada pasiruošę Jums padėti ir patarti.
Paslaugas teikiame ir išsimokėtinai

Kaina nuo

20€

Kaina nuo

20€

MŪSŲ PASLAUGOS

PARDUOTUVĖ

Remontinis komplektas
Automobilių kabliai
Tepalai ir filtrai

APIE MUS

A. Jonausko IV automobilių serviso pagrindinė veikla – automobilių dujų įrangos montavimas bei remontas Klaipėdoje.  Šioje įmonėje dirba kompetentingi specialistai visada pasiruošę Jums padėti ir patarti.

Kas yra svarbiausia norint turėti kokybišką ir patikimą dujų įrangą automobilyje?

  • Kokybiška (sertifikuota) dujinė įranga.
  • Automobilių dujų įrangą montavimas tik toje įmonėje, kuri turi Technikos priežiūros išduotą leidimą atlikti atitinkamus darbus.

 

Pertvarkius automobilį ir įrengus dujų įrangą, mūsų specialistai visada Jus instruktuos, kaip naudotis automobiliu su įmontuota dujine įranga bei supažindins su eksploatavimo taisyklėmis.

Remontuojame ir atliekame aptarnavimą šioms dujinėms įrangoms: LANDIRENZO, LOVATO, AEB, PRINS, BRC, LANDI, TARTARINI, ZAVOLI, TOMOSETTO.

Taip pat mūsų įmonė siūlo ir kitas profesionalias ir kokybiškai atliekamas paslaugas – tai automobilių stiklų tamsinimas; pastatų langų tamsinimas; automobilių tepalų keitimas, pildymas; automobilių kablių  montavimas.

MUS RASITE