STIKLŲ TAMSINIMAS

Apsauginės plėvelės automobilių stiklams

Šoninių stiklų apsauginės plėvelės paskirtis yra užtikrinti keleivių saugumą bei apsaugoti automobilį nuo įsilaužimų. Ši plėvelė yra klijuojama ant įprasto automobilinio grūdinto stiklo.

Kodėl verta investuoti į kokybišką apsauginę plėvelę:

1. Plėvelė apsaugo salone esančius žmones nuo galimų sužeidimų avarijos metu, o taip pat ir akmenų.
2. Sudužęs/skilęs stiklas nepraranda savo funkcijos ir išlieka vientisas (plėvelė išlaiko stiklo šukes originalioje vietoje).
3. Staigios vagystės metu išlaiko dužusį stiklą vietoje neleisdama įsilaužėliams patekti į automobilį, taip suteikiant laiko atitinkamoms tarnyboms sureaguoti į incidentą.

Galinių langų tamsinimo kaina

2/3 durų

Hečbekas
50-60
  •  

4/5 durų

Hečbekas
55-70
  •  

Sedanas

60-70
  •  

Universalas

65-70
  •  

Visureigis/vienatūris

65-70
  •  

Dėmesio! Kai kurių automobilių langų tamsinimo kaina gali skirtis nuo pateiktos.

 

Pastatų stiklų tamsinimo plėvelės​

Stiklų tamsinimo plėvelės yra skirtos ne tik automobiliams, bet ir architektūriniams statiniams: gyvenamiems namams, garažams, butams, ofisams ir t.t.. Tokia plėvelė apsaugo nuo nepageidaujamo saulės poveikio, karščio, suteikia privatumo, o  jos didelis spalvų pasirinkimas gali tapti neatsiejama pastato interjero bei eksterjero dalimi. Matomumą reguliuojančioms plėvelėms (veidrodinėms plėvelėms) būdingas vienpusio matomumo efektas dienos metu, kai plėvelės paviršius iš lauko pusės pasidaro veidrodinis, nepermatomas, o vidinėje pusėje išoriniai objektai lieka pilnai matomi.

Kodėl verta investuoti į kokybišką apsauginę plėvelę:​

1. Tonuojanti plėvelė net iki 3 kartų sumažiną saulės spindulių akinimą.
2. Sulaiko net iki 99.9 % kenksmingų žmogui ultravioletinių spindulių, užtikrina interjero detalių ilgaamžiškumą.
3. Nuo 2 iki 4 kartų atvėsina patalpą vasaros metu (priklausomai nuo pasirinktos plėvelės savybių), čia efektyviausios veidrodinės plėvelės.
Tamsinimo plėvelės pagalba keičiamos pastato dizaino savybės, apsaugomos vidinės interjero detalės nuo žalingo saulės spindulių poveikio, užtikrinamas patalpos komfortas, o taip pat didinamas privatumo ir pastato saugumo lygis.

Pastatų apsauginė plėvelė

Ant pastatų stiklo klijuojama nematoma plėvelė suteikia stiklui atsparumo ir sukuria apsauginį sluoksnį, kuris yra atsparus smūgiams – smūgio atveju skilęs stiklas išlaiko savo pradinę poziciją (lieka prikibęs prie storos apsauginės plėvelės). Siekiant įsilaužti pro langą padengtą apsaugine plėvele prireikia daugiau pastangų ir laiko, kurio dažniausiai pakanka suveikti apsauginei signalizacijai.

Šios apsauginės plėvelės yra skirtos tik profesionaliam įdiegimui, jos efektyvumui yra būtinos šios sąlygos:

1. Plėvelė turi būti tam tikro storio (300-400 mikronų), kad užtikrintų suskeldėjusio stiklo stabilumą.
2. Plėvelė turi būti vienalyte bei instaliuota per visą stiklo paviršių.
3. Dėl plėvelės storio ją užklijuoti gali tik patyrę specialistai.

Norint užtikrinti privatumą pastato viduje, ar situacijose, kai apšvietimas yra vienodas abiejose stiklo pusėse, naudojamos matinės plėvelės, pilnai išskaidančios šviesą ir panaikinančios objektų matomumą abiejose stiklo pusėse.

Vienas lengviausių stiklo dekoravimo būdų nereikalaujantis didelių investicijų, laiko, suteikiantis didelę spalvų ir dizaino galimybių laisvę yra stiklo dekoravimas plėvele. Stiklas gali būti puošiamas įvairias kompiuteriu pjaustytais elementais, raštais, stilizuotais vaizdais. Toks stiklo dekoras padidina stiklo patvarumą, dažnai stiklui dužus šukės yra išlaikomos toje pačioje vietoje.

 

Tonuojančios plevelės

Pagrindinės tonuojančių plėvelių paskirtys yra patobulinti automobilio išvaizdą, suteikti Jums automobilio salone komfortiškumo bei saugumo, o taipogi privatumo jausmą, apsaugoti automobilio vidinę apdailą nuo žalingų saulės spindulių.

Kodėl verta rinktis kokybišką tonuojančią plėvelę:

1. Plėvelė garantuoja iki 99.9 % apsaugą nuo žalingų UV spindulių.
2. Suteikia apsauginį sluoksnį nuo įbrėžimų.
3. Iki 90 % sumažina saulės spindulių akinimą.
4. Suteikia privatumo jausmą automobilyje.
5. Atspindi iki 65 % saulės šilumos.
6. Tik kokybiška plėvelė užtikrina aukščiausio lygio optinį ryškumą ir natūralų bei neiškraipytą vaizdą.
7. Platus atspalvių pasirinkimas atitinkantis originalų fabrikinį stiklų tamsinimą, garantija, jog plėvelė nepakeis savo pradinio atspalvio.
8. Incidento, kuomet dūžta stiklas atveju, plėvelė sulaiko stiklą toje pačioje padėtyje.
9. Kokybiška plėvelė pritaikoma prie stiklo linkių, nepaliekant oro pūslelių bei atsilupimų kraštuose.

Dažnai nekokybiška stiklų tamsinimo paslauga suteikiau daugiau minusų nei pliusų, todėl rekomenduojame šią paslaugą rinktis pas mus – profesionalus turinčius daugiau nei 20 metų patirtį. Mūsų profesionaliai užklijuotoms tonuojančioms plėvelėms suteikiama net iki 10 metų garantija.

Galerija