Reduktorius SHARK 1500

56.00 su PVM

Greitas ir saugus pristatymas (1-3 d.)
Saugus atsiskaitymas
Prekės aprašymas

Reduktorius SHARK 1500

Prekės aprašymas

SHARK reduktorius yra sukurtas sekvencinėms dujų įpurškimo sistemoms.Reduktoriuje yra integruotas skystos fazės dujinis filtras ir elektrinis vožtuvas pritaikyti dideliems pralaidumams. Speciali membranos konstrukcija užtikrina visą galią slėgio kritimo atveju kai naudojama visa apkrova.
Integruotas 12v elektrovožtuvas
Integruotas skystos fazės dujinis filtras
Išeinamasis slėgis: 1,5 Bar
Reguliuojamas slėgis 1,3÷1,9 bar
Variklio galia iki 200 Kw
Slėgio reguliavimas SW4
Dujų įėjimo pajungimas Ø 8 mm
Dujų išėjimo pajungimas Ø 12 mm
Sukiojamos aušinimo pajungimo alkūnės Ø 16 mm
Vakuumo pajungimas Ø 5 mm
Išmatavimai: 95 x 109 x 93 mm
12. Daugiakartinis dujinės fazės filtras su keičiamomis kasėtėmis. Gamintojas: Alex Autogas, Lenkija
13. “C” modelis turi papildomą lizdą, skirtą montuoti MAP sensorių BOSCH
Korpuso medžiaga:

Plastikas

Galimybė įėjimo / išėjimo angas atsukti į keturias skirtingas puses.

Fitruojanti medžiaga:

Polesteris oH

Filtravimo paviršius / Sulaikomos dalelės:

0.017 m2 / nuo 1μm in 99%

Talpa:

250l /(m2·s)

Papildoma informacija

Prekių pristatymas vykstą per Omniva. Užsakytą prekę klientai gali gauti pasirinktu būdų: atsiemant fizinėję vietoje arba pasiimant iš Omniva paštomato.

Atsiimdamas siuntą kruopščiai apžiūrėkite ir įvertinkite pakuotę. Jei pastebėjote, kad pakuotė yra pažeista – nedelsiant kreipkitės į Omniva skyrių.

Užsakymo paruošimo laikas

Jei užsakymą atlikote darbo dieną iki 14:00 val. ir užsakymas buvo patvirtintas, tuomet siunta bus paruošta ir išsiųsta tą pačia dieną. Kitais atvejais ar užsakymus atlikus savaitgaliais, siunta bus paruošta ir išsiųsta artimiausią darbo dieną.

Pristatymo laikas

Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, siunta Jus turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas. Užsakymai patvirtinti iki 14:00 val. įprastai pristatomi dar kitą darbo dieną, tačiau švenčių ar kitais neįprastais laikotarpiais pristatymas gali trukti ir ilgiau.

Sekimo galimybės

Visos mūsų siunčiamos siuntos turi sekimo informaciją. Sekimo kodą po užsakymo patvirtinimo ir prekių išsiuntimo atsiųsime Jums el. paštu.

Likote nepatenkinta (-as) mūsų produktais? Tokiu atveju visas prekes galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Jei tikrai nusprendėte grąžinti prekes, pirmiausia susisiekite su mumis el. paštu: sistemosklp@gmail.com arba tel. numeriu: +370 699 34147

Svarbu! Jei norite grąžinti ar pakeisti prekes, jos privalo būti nenaudotos, nepraradusios prekinės išvaizdos ir supakuotos taip, kad grąžinimo metu nebūtų pažeistos. Taip pat turėsite užpildyti prekių grąžinimo formą, kurią Jums atsiųsime paštu, kai į mus kreipsitės.

Grąžinama prekė turi būti pristatyta Jums patogiu būdu (Lietuvos paštas, kurjeris, pristatymas asmeniškai ir t.t.) mūsų nurodytų adresu.