Kabliai automobiliams

Kokybiški automobilių kabliai (farkopai)

Automobilinio kablio (farkopo) pagrindinės funkcijos: priekabų, bei kitų būtinų daiktų gabenimas. Yra ir daugiau krovinių gabenimo prietaisų: ant stogo tvirtinamos bagažinės, daiktų tvirtinimas ant automobilio stogo, tačiau įrodyta, jog taip padindinamas oro pasipriešinimas, atsiranda triukšmas, didėja sunaudojamo kurio sąnaudos (net iki 52 %), o taip pat auto įvykio metu taip pritvatintas krovinys kelia didesnį pavojų kitiems eismo dalyviams. Šių problemų išvengiama pasirinkus automobilio kablį.

Privalumai:

1. Galimybė tempti priekabą.
2. Minimali apsauga automobilio bamperiui.
3. Galimybė gabenti didesnį krovinį nei automobilio gabaritai.
4. Pravartu aktyvaus poilsio mėgėjams, keliautojams, dirbantiems: galimybė saugiai pervežti dviračius, vandens motociklus, darbo priemones ir pan.

Rinkoje yra siūlomas nemažas kablų pasirinkimas, tačiau atitinkantį Jūsų poreikius ir automobilio savybes, sertifikuotą bei atitinkantį Europos direktyvą EC 94/20 kablį galite pasirinkti mūsų profesionalios konsultacijos metu. Galimybė rintis tarp įvairių modelių (stacionaraus ar lengvai nuimamo bei nedarkančio automobilio dizaino) bei gamintojų. Siūlome įsigyti, o taipogi montuojame produkciją kuri atitinka Jūsų poreikius, o taipogi pasižymi geriausiu kainos ir kokybes santykiu.

loading